Написав | Лют 9, 2013 | в Featured, Послуги | Прокоментуй!

Миття бруківки,огорожі.
Бетонна бруківка особливо уразлива до дії шкідливих факторів навколишнього середовища – зміни вологості і температури, інтенсивного використання та дії шкідливих мікроорганізмів. Ось декілька практичних порад про те, як доглядати за бруківкою:
Миття бруківки
Для видалення домішок у вигляді пилу, що проникає у заглиблення матеріалу, а також моху, що може покривати бруківку у затінених і вологих місцях краще використовувати миючі агрегати, що працюють під тиском зі спеціальними насадками. Для досягнення тривалого ефекту рекомендується застосовувати хімічні речовини, що знищують зелені нальоти, які також сповільнюють їх появу і відновлення шорсткості бруківки. Не рекомендується, зішкрібати мох, тому що це може вплинути на структуру матеріалу.
Видалення плям з бруківки
Плями жиру і масел, які проникають в матеріал повинні бути видалені за допомогою спеціалізованих засобів для чищення бруківки. При їх виборі слід проконсультуватись з фахівцями, так як використання занадто жорстких методів може викликати знебарвлення очищеної поверхні.
Вичищення швів
Видалення бур’янів, що вростають у щілини між елементами – завдання не з легких. Не рекомендується робити це механічно (виривання рослин). Безумовно значно простіше і безпечніше для покриття є видалення бур’янів за допомогою гербіцидів, які наносяться розбризкуванням чи спеціальним маркером.
Заповнення щілин
Коли з простору між елементами вимивається пісок, існує необхідність його поповнення. Вивітрювання чи винесення частинок матеріалу комахами може призвести до послаблення стабільності окремих елементів. Тому необхідно час від часу засипати поверхню дрібним піском.

Напиши коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *